O NAS

Wspólnie znaczymy więcej!

Firma Hitmark Sp. z o.o. od 2005 roku związana jest głównie z japońskim koncernem Hitachi jako wyłączny dystrybutor drukarek dla przemysłu w technologii ink-jet w Polsce. W 2015 roku firma rozszerzyła swoją ofertę produktową o drukarki wysokiej rozdzielczości (hi-res) Tiflex, a w kolejnych latach o roboty przemysłowe marki Fanuc. Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań dla przemysłu w zakresie znakowania i pakowania, serwisujemy drukarki do nanoszenia informacji zmiennych oraz jesteśmy wyłącznym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych do tychże urządzeń.

Specjalizacja w dziedzinie znakowania atramentowego umożliwiła nam doskonałe poznanie technologii i aplikacji, co przekłada się na umiejętność dobierania indywidualnych rozwiązań dla naszych Klientów. Nasza unikatowość przejawia się przede wszystkim w chęci podejmowania najtrudniejszych wyzwań, pomysłowości, elastyczności, zaangażowaniu jak również dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu (sprzedaż lub wynajem). Wśród naszych Klientów znajduje się wiele zakładów produkcyjnych szczególnie ceniących sobie wysoki stopień niezawodności, a zarazem najniższe koszty całkowitej eksploatacji urządzeń.

Japońska marka, elastyczność, szybkość reakcji oraz wyjątkowe cechy samych urządzeń spowodowały, że od 2006 roku jako wyłączny dystrybutor drukarek Hitachi staliśmy się wiodącym dostawcą tego typu maszyn. Sprzedaż tak wysokiej liczby urządzeń była możliwa dzięki sumiennemu przestrzeganiu rygorystycznych zasad stanowiących fundament misji i wizji naszej firmy.
Jako lider polskiego rynku przemysłowych urządzeń znakujących spotykamy się z ciekawymi wyzwaniami, wynikającymi ze zróżnicowanych warunków środowiskowych, mnogości produktów, rodzajów opakowań jak i prędkości linii produkcyjnych. Daje nam to możliwość do ciągłego rozwijania swoich możliwości i udowadniania Klientom, że jesteśmy pionierem w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie znakowania.

Skontaktuj się z naszym Handlowcem

Dane kontaktowe