Sprawdź też
Hitmark Robotics

Konfekcjonerzy

Płynne w działaniu, spójne z istniejącą infrastrukturą, precyzyjne i trwałe – to tylko część właściwości, którymi wyróżniają się nasze rozwiązania znakujące dla przemysłu konfekcyjnego. Kluczowa w tej branży jest elastyczność podejścia do projektu i montażu urządzeń, ponieważ wymagania klientów bywają bardzo różne. Dobrze o tym wiemy, dlatego mamy przygotowany szeroki wachlarz technologii znakujących, które są z powodzeniem stosowane w wielu gałęziach przemysłu, w tym również przez firmy specjalizujące się w konfekcjonowaniu.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Konfekcjonerzy

Uniwersalne drukarki etykiet

Przy różnorodności materiałów i rozmiarów wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa z tej branży szczególnie istotna staje się elastyczność naszej oferty. Aby dobrać najlepsze urządzenia do danego zakładu, dokładnie analizujemy zachodzące w nim procesy. Projektujemy oraz wdrażamy odpowiednie rozwiązania umożliwiające obsługę rozmaitych surowców, elementów i artykułów. Kładziemy nacisk na uniwersalność, a także wydajność proponowanych drukarek, które mogą pracować nawet przy dużych prędkościach, a te są charakterystyczne dla konfekcjonowania produktów.

Poza zmiennością produkcji wyzwaniem dla dostawcy technologii znakujących dla firm z tej branży jest również duża rotacja pracowników. Jako że obsługa urządzeń często się zmienia, projektujemy je w taki sposób, aby zapewnić jak najłatwiejsze użytkowanie. Tym samym nawet osoby po krótkim przeszkoleniu są w stanie prawidłowo posługiwać się naszymi drukarkami.

Sprawne drukowanie etykiet dla firm konfekcjonujących produkty

Współpracujemy z firmami, które pakują produkty w: saszetki, doypacki, flowpacki, butelki ze szkła i tworzyw sztucznych, torby papierowe, folie.

Nanosimy oznakowania trwałe, wyraźne i zgodne ze wskazaniami klienta i wykonujemy je wysokiej jakości atramentami. Aby dostosować się do zmiennych wymagań i potrzeb zakładów zajmujących się konfekcjonowaniem produktów, wyposażamy drukarki w możliwość błyskawicznej zmiany nadruku. Dzięki temu rotowanie wyrobami odbywa się maksymalnie sprawnie.

Nasze urządzenia zostały przystosowane do pracy o wysokiej intensywności. Solidność i jakość wykonania sprawiają, że działają w sposób niezawodny i są odporne na awarie oraz uszkodzenia. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących działania zakupionych drukarek można się skontaktować z naszym serwisem, który jest do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do współpracy i testowania proponowanych rozwiązań!

Typy opakowań

opakowanie foliowe doypack
saszetka
butelka Pet
karton
worek

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram