Sprawdź też
Hitmark Robotics

HTPC i Hitachi Online

Instalacja wielu drukarek w obszarze produkcyjnym wymaga użycia narzędzia ułatwiającego kontrolę nad nimi. Najlepiej, gdy wszystkimi maszynami można zarządzać z jednego miejsca. Wybierz system monitorowania produkcji i oszczędzaj na czasie!

Zobacz więcej
Strona główna » HTPC i Hitachi Online

Technologia monitorowania produkcji

HTPC - Aplikacja typu desktop instalowana lokalnie na komputerze klienta jako kolektor danych, który służy zwiększeniu prędkości wymiany danych pomiędzy drukarką a systemami ERP. Obsługuje druk z bazy danych, szybki druk z plików jak również umożliwia edycję treści nadruków. Hitachi Online – jest to oprogramowanie używane do nadzoru i śledzenia zleceń produkcyjnych, które pozwala na zastosowanie dedykowanych aplikacji szybkiego druku z plików jak również przechowywanie nadruków w bazach danych aż po automatyzację druku systemami ERP i integrację z aplikacjami www. Przebieg zlecenia wyświetlany może być na wielkoformatowych telewizorach, zlokalizowanych na hali produkcyjnej w pobliżu linii tak aby zadania produkcyjne wykonywane były na czas i zgodnie z przewidzianym planem.
Korzyści

Co zyskujesz dzięki monitorowaniu produkcji?

Nadzór
Precyzję
Bezpieczeństwo
Wydajność
Automatyzację procesów
Wygodę

Dlaczego warto stosować technologię monitorowania produkcji w przemyśle?

Do monitorowania procesów produkcji jak również uzyskiwania raportów i analiz wydajności (OEE) dla poszczególnych zleceń produkcyjnych. Zarządzanie nadrukiem dla wielu drukarek i automatyzacja nadruku zewnętrznymi systemami produkcyjnymi to tylko jedne z licznych korzyści jakie niesie ze sobą wybór monitorowania na liniach produkcyjnych. Dodatkową korzyścią jest sprawdzenie stanu urządzeń m.in. zakresu gwarancji, przewidywanych przeglądów, czasu życia filtrów czy poziomu materiałów eksploatacyjnych, a to wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Analiza najczęstszych błędów pojawiających się na drukarce ułatwia eliminację ponownie pojawiających się błędów jak również możliwość błyskawicznej reakcji. Wprowadzenie i kontrola zleceń produkcyjnych, ich import z plików danych lub bezpośrednio z innych systemów produkcyjnych pozwala na szybkie i łatwe wprowadzanie zleceń produkcyjnych oraz ich monitorowanie. Oszczędność czasu, którą daje możliwość zarządzania kilkoma urządzeniami z jednego miejsca w jednym czasie można śmiało uznać za ogromną zaletę systemu do monitorowania.

OPROGRAMOWANIE DO DRUKAREK

Posiadając bogate doświadczenie w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie znakowania możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy liderem na polskim rynku. Dzięki temu znajdziemy i dopasujemy rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. System do monitowania produkcji to usługa, z której jesteśmy bardzo dumni i ze 100% pewnością możemy powiedzieć, że dostarczymy produkt najwyższej jakości.

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram