Sprawdź też
Hitmark Robotics

Przetwórstwo owoców i warzyw

Przetwórstwo owoców i warzyw wymaga szczególnego podejścia. Pracując z żywnością, należy przestrzegać licznych przepisów i pilnować określonych standardów, które dotyczą również znakowania. Konieczne jest zastosowanie odpowiednio dobranych drukarek przemysłowych o parametrach i konstrukcji adekwatnej do potrzeb danego zakładu. Naszym celem jest zaopatrywanie w taki sprzęt małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Przetwórstwo owoców i warzyw

Znakowanie warzyw i owoców w przemyśle przetwórczym

Niska temperatura w połączeniu z wysoką wilgotnością tworzą wymagające warunki dla urządzeń wykorzystywanych przez firmy z tego sektora. Przy tym warto zwrócić uwagę na dobre wykwalifikowanie kadry, by ta dysponowała odpowiednimi umiejętnościami obsługi drukarek. Dlatego we współpracy z przedsiębiorstwami zajmującymi się przetwórstwem owoców i warzyw uwzględniamy zarówno specyfikę otoczenia, jak i kompetencje pracowników.

Naszym zadaniem jest wyposażanie zakładów w profesjonalny, wydajny i łatwy w użytkowaniu sprzęt przeznaczony do znakowania produktów, który dobrze sprawuje się nawet w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności. Prostota eksploatacji pozwala na posługiwanie się nim nawet pracownikom z niewielkim doświadczeniem. Nasze drukarki z powodzeniem współpracują ze stosowanymi w przedsiębiorstwach przenośnikami i doskonale radzą sobie z nanoszeniem informacji na etykiety, a także bezpośrednio na słoiki czy nakrętki.

Trwałe drukarki przemysłowe na lata

Mamy rozwiązania przystosowane do etykietowania różnych owoców i warzyw. Projektujemy i montujemy urządzenia wykorzystywane do znakowania np. buraków czy czarnej porzeczki, które wymagają zastosowania jasnego atramentu. Z kolei do znakowania czarnych wieczek stosujemy wysokiej klasy drukarki laserowe CO2. Rekomendujemy oferowany sprzęt również ze względu na znakomitą wydajność, która idzie w parze z niezawodnością. Tym samym prawdopodobieństwo ewentualnych przestojów spowodowanych awariami zostaje ograniczone do minimum.

O odporności oferowanych drukarek na oddziaływanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne świadczy spełnianie kryteriów określonych w normach IP55 bądź IP65 w zależności od modelu urządzenia. W zestawianiu z wysoką efektywnością działania czyni to z naszych maszyn wyjątkowo trwałe wyposażenie przemysłowe, które gwarantuje niezawodność i wytrzymałość znaków nanoszonych na wyroby wytwarzane w zakładach przetwarzających warzywa i owoce. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na profesjonalne etykieciarki!

Typy opakowań

worki ogórki/kapusta
słoik
puszka pomidory/kukurydza
plastikowe tacki pieczarki

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram