Sprawdź też
Hitmark Robotics

Znakowanie na butelkach PET

Strona główna » zastosowania » Butelki PET

Znakowanie bez przestojów – HITMARK znaczy niezawodność

Specyfika produkcji butelek typu PET wymaga, by producent dokonał odpowiedniego doboru systemu znakowania, uwzględniającego takie czynniki jak m.in.: wilgoć, duża wydajność (120 tysięcy sztuk na godzinę), transparentność tworzywa, małe odległości pomiędzy produktami. Przy tak realizowanej produkcji liczy się niezawodność drukarek oraz utrzymanie ciągłości pracy – każda godzina przestoju generuje olbrzymie koszty. W HITMARK doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostarczamy zaawansowane systemy znakowania na butelkach PET, łącząc bezawaryjność maszyn z indywidualnym podejściem do Klienta.

Jakie nadruki na butelkach PET można wykonać dzięki drukarkom od HITMARK?

Współpracującym z nami producentom z branży rozlewniczej dostarczamy zaawansowane rozwiązania do ciągłego druku atramentowego oraz do znakowania laserowego, pozwalające nanosić na butelkach typu PET następujące nadruki: znaki alfanumeryczne, logo, numery seryjne, znaki graficzne, formaty daty i czasu, rejestry specjalne, symbole, kody kreskowe oraz kody QR.

Rozwiązania dedykowane dla danego produktu

Jedną z naszych kluczowych przewag na tle konkurencji jest indywidualne podejście, dlatego dostarczamy na rynek dedykowane drukarki do szybkich linii produkcyjnych oraz bogaty wybór atramentów o różnych przyczepnościach. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie i niezawodne maszyny do znakowania butelek PET, a dodatkowo wzbogacamy aplikacje własnym, długoletnim doświadczeniem, np. separacją głowic od drgających elementów maszyn lub osuszaniem wilgotnych powierzchni.

Korzyści ze współpracy z HITMARK: niezawodność urządzeń, niskie koszty eksploatacji, urządzenia zastępcze dla klientów w razie awarii, szybkość dostawy i instalacji, dyspozycyjność obsługi — HelpDesk 24/7/365, dłuższy niż u konkurencji czas gwarancji (drukarki), szybka reakcja na zgłoszenia serwisowe, korzystne warunki pogwarancyjne.

Typy produktów

butelka na napój
butelka szampon/żel
butelka płyn do spryskiwaczy
butelka płyn do szyb

Poznaj naszą ofertę:

Lorem ipsum sed

Drukarki do butelek PET – pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń wykonujących kody oraz wszelkiego rodzaju nadruki na butelkach PET. Swoją ofertę adresujemy do producentów oraz wszystkich podmiotów, dla których znakowanie stanowi jeden z kluczowych etapów procesu produkcyjnego. Z przyjemnością doradzimy wybór drukarek skrojonych na miarę Państwa biznesu, wspierając go zaawansowanymi rozwiązaniami od globalnych liderów na rynku urządzeń CIJ.

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram