Sprawdź też
Hitmark Robotics

Kawa i herbata

Jedną z branż, dla których dostarczamy indywidualnie zaprojektowane i dobrane technologie etykietowania przemysłowego, jest produkcja kawy i herbaty. W ciągu wielu lat działalności udało się nam wyposażyć w profesjonalne drukarki małe, średnie i duże przedsiębiorstwa z całej Polski. Potrafimy sprostać najtrudniejszym wyzwaniom i zapewnić wszechstronne, wydajne oraz niezawodne rozwiązania w korzystnych cenach. Dzięki nam można mieć pewność, że nanoszenie informacji zmiennych bezpośrednio na produkty na produkty będzie się odbywać sprawnie i bezawaryjnie.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Kawa i herbata

Wszechstronne drukarki przemysłowe dla producentów kawy i herbaty

W zależności od specyfiki wytwarzanych wyrobów i procesów produkcyjnych w danym zakładzie panują odmienne warunki. Przedsiębiorstwa działające w przemyśle kawowym i herbacianym zmagają się m.in. z dużym zapyleniem, które może mieć negatywny wpływ na urządzenia pracujące w firmie. Przedostające się do maszyn małe cząsteczki zwiększają ryzyko awarii i wynikających z nich przestojów, dlatego warto inwestować w modele o najwyższej odporności, które są dostosowane do specyfiki takiego otoczenia.

Projektujemy instalacje umożliwiające drukowanie zarówno od boku, jak i od dołu. Maszyny mogą nanosić informacje zmienne na etykiety – doskonale radzą sobie ze znakowaniem papierowych, szklanych, metalowych, foliowych czy szklanych opakowań. Korzystają z nich producenci kawy i herbaty dystrybuowanej w słoikach, flowpackach, workach, kartonach, saszetkach, butelkach. Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że możemy ją dopasować do wymagań dowolnego zakładu.

Niezawodne i odporne na zapylenie drukarki przemysłowe

Jednym z kluczowych parametrów, na których należy się skupić, poszukując przemysłowej drukarki stosowanej w produkcji kawy i herbaty, jest stopień ochrony. W naszym asortymencie znajdują się modele o klasie bezpieczeństwa IPS5 i IPS6, które nadają się do bezpiecznego działania nawet przy znacznym zapyleniu. Rekomendujemy je również ze względu na doskonałą wydajność, dzięki czemu sprawdzają się w ciągłej, bezzmianowej pracy.

Poza zapyleniem czynnikiem często występującym w zakładach produkujących kawę i herbatę jest duże zabrudzenie, przez co znajdujące się tam przyrządy wymagają regularnego mycia. Jako że nasze maszyny są odporne na wilgoć, nawet częste usuwanie zabrudzeń wodą pozostaje bez wpływu na ich działanie i konstrukcję.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i wyposażeniem pozwalającymi na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. W gronie naszych klientów znajdują się doskonale znani wśród konsumentów producenci. Zapraszamy do współpracy każdego producenta kawy i herbaty, który chce do nich dołączyć!

Typy opakowań

kartonik herbata
słoik
opakowania foliowe herbata SAGA
puszka

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram