Sprawdź też
Hitmark Robotics

Mleko i przetwory mleczne

Na dostawcach maszyn do produkcji mleka i powstających z niego przetworów ciąży duża odpowiedzialność. Nawet krótkotrwałe przerwy w działaniu urządzeń mogą bowiem powodować znaczne straty finansowe. Mamy tego świadomość i wiemy, z jakimi wyzwaniami wiążą się procesy wytwórcze w tym sektorze, dzięki czemu nasze rozwiązania potrafią im sprostać. Branża mleczarska należy do szczególnie wymagających, lecz oferowane przez nas wyposażenie radzi sobie bez zarzutów nawet w takich warunkach.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Mleko i przetwory mleczne

Efektywne znakowanie produktów w przemyśle mleczarskim

Wysoki poziom wilgotności, obecność tłuszczów mlecznych i częste mycie sprzętu wykorzystywanego w zakładzie sprawiają, że dobór i instalację drukarek do etykietowania trzeba bardzo dokładnie przemyśleć. Warto uzyskać wsparcie specjalistów w tym zakresie, dlatego zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkie przedsiębiorstwa, które poszukują pomocy we wdrożeniu najlepszych mechanizmów znakowania produktów w przemyśle mleczarskim.

Specyfika produkcji mleka i nabiału powoduje, że wykorzystywane w jej ramach urządzenia podlegają częstemu myciu przy zastosowaniu silnych detergentów. Trudno w takiej sytuacji zadbać o szczególnie delikatne drukarki, jednak staramy się przekazywać klientom odpowiednie informacje, jak również wdrażać mechanizmy maksymalnie zabezpieczające sprzęt przed wilgocią i środkami chemicznymi. Świetnie wiemy, jak ważna w tym przemyśle jest bezawaryjność wyposażenia i konieczność zaopatrzenia mleczarskich zakładów produkcyjnych w maszyny przystosowane do ciągłego, intensywnego działania.

Etykieciarki przystosowane do warunków w mleczarniach

Bierzemy pod uwagę charakterystykę wyrobów powstających w danej firmie i pod ich kątem projektujemy oraz wdrażamy nasze etykieciarki. Innych rozwiązań wymaga np. znakowanie śmietan czy jogurtów w kubkach nalewanych z tzw. karuzel niż serów i twarogów pakowanych przy użyciu przenośników. Sprzedajemy drukarki dostosowane do rozmaitego typu infrastruktury przemysłowej stosowanej w produkcji mleka i nabiału. Nasze etykiety wyróżniają się tym, że są wyjątkowo trwałe i wyraźne.

Potwierdzeniem kompetencji zespołu Hitmark jest zaufanie, jakim obdarzają nas najbardziej renomowane marki w branży. Z oferowanych maszyn korzysta się w zakładach należący do największych firm mleczarskich w Polsce. Z przyjemnością współpracujemy też z niewielkimi okręgowymi spółdzielniami mleczarskimi prowadzącymi działalność na mniejszą skalę. Pozostajemy do dyspozycji firm zainteresowanych inwestycją w przemysłowe narzędzia znakujące stosowane w produkcji mleka i nabiału.

Typy opakowań

butelki PET
kubeczki śmietana
opakowania z folii ser biały/ser żółty w kostce/mozzarella
tacka ser w plastrach

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram