Sprwadź też
Hitmark Robotics

System wizyjny

System wizyjny Hitachi MC-20S charakteryzuje się intuicyjnym, łatwym w użyciu i szybkim interfejsem. Dzięki możliwości wspólnej pracy z drukarkami Hitachi system wizyjny natychmiast sprawdza datę i numery seryjne pod kątem błędów. Eliminuj błędy i zyskaj zadowolonych kontrahentów.

Zobacz więcej
Strona główna » System wizyjny

Technologia Systemu Wizyjnego

Logika działania systemu wizyjnego polega na optycznej weryfikacji obecności lub jakości nadruku, a w konsekwencji wystawieniu sygnału dla urządzeń zewnętrznych (np. lamp alarmowych, sygnałów dźwiękowych oraz systemów separujących niewłaściwie oznakowanie produkty) lub nawet zatrzymaniu linii produkcyjnej. Wybór sposobu działania całego systemu należy do Klienta. System wizyjny Hitachi ma za zadanie sprawdzać nadruk na produkcie pod kątem: -Czy nadruk znajduje się na produkcie, -czy nadruk jest czytelny, -czy nadruk jest zgodny ze zleconym do nadruku, -dodatkową opcją systemu wizyjnego Hitachi jest możliwość odrzutu błędnie oznakowanego produktu z linii produkcyjnej tak, aby nie trafiła ona do pakowania lub paletyzacji. Funkcja realizowana jest przez zewnętrze urządzenia, które mogą być sprzężone z systemem wizyjnym.
Korzyści

System wizyjny Hitachi ma za zadanie sprawdzać nadruk na produkcie pod kątem:

Eliminacja błędów
Automatyzację procesów
Bezpieczeństwo
Oszczędności
Wydajność
Precyzje

Dlaczego warto stosować technologię systemu wizyjnego w przemyśle?

Dzięki instalacji systemów wizyjnych na liniach produkcyjnych eliminujemy ryzyko wysłania nieoznakowanego lub błędnie oznakowanego produktu do Klienta docelowego. System wizyjny Hitachi znacząco wpływa na spadek kosztów związanych ze zwrotem błędnie oznakowanych towarów. Rośnie natomiast poziom zaufania do producentów. Szczególnie ważne jest to w branży spożywczej przy kontraktach z sieciami supermarketów przy eksporcie towarów poza granice kraju.

SYSTEM WIZYJNY

Zmniejsz ilość odpadów produkcyjnych poprzez System wizyjny Hitachi w połączeniu z legendarną drukarką małych znaków.
Zadzwoń
022 7541013
Napisz
hitmark@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku ze złożonym zapytaniem lub zgłoszeniem przesłanym przez formularz kontaktowy. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem przed jej odwołaniem. Administratorem danych osobowych jest Hitmark Sp. z o.o., ul.Platynowa 3 05-090 Wypędy, NIP: 123 10 57 785

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram