Sprawdź też
Hitmark Robotics

System wizyjny

System wizyjny Hitachi MC-20S charakteryzuje się intuicyjnym, łatwym w użyciu i szybkim interfejsem. Dzięki możliwości wspólnej pracy z drukarkami Hitachi system wizyjny natychmiast sprawdza datę i numery seryjne pod kątem błędów. Eliminuj błędy i zyskaj zadowolonych kontrahentów.

Zobacz więcej
Strona główna » System wizyjny

Technologia Systemu Wizyjnego

Logika działania systemu wizyjnego polega na optycznej weryfikacji obecności lub jakości nadruku, a w konsekwencji wystawieniu sygnału dla urządzeń zewnętrznych (np. lamp alarmowych, sygnałów dźwiękowych oraz systemów separujących niewłaściwie oznakowanie produkty) lub nawet zatrzymaniu linii produkcyjnej. Wybór sposobu działania całego systemu należy do Klienta. System wizyjny Hitachi ma za zadanie sprawdzać nadruk na produkcie pod kątem: -Czy nadruk znajduje się na produkcie, -czy nadruk jest czytelny, -czy nadruk jest zgodny ze zleconym do nadruku, -dodatkową opcją systemu wizyjnego Hitachi jest możliwość odrzutu błędnie oznakowanego produktu z linii produkcyjnej tak, aby nie trafiła ona do pakowania lub paletyzacji. Funkcja realizowana jest przez zewnętrze urządzenia, które mogą być sprzężone z systemem wizyjnym.
Korzyści

System wizyjny Hitachi ma za zadanie sprawdzać nadruk na produkcie pod kątem:

Eliminacja błędów
Automatyzację procesów
Bezpieczeństwo
Oszczędności
Wydajność
Precyzje

Dlaczego warto stosować technologię systemu wizyjnego w przemyśle?

Dzięki instalacji systemów wizyjnych na liniach produkcyjnych eliminujemy ryzyko wysłania nieoznakowanego lub błędnie oznakowanego produktu do Klienta docelowego. System wizyjny Hitachi znacząco wpływa na spadek kosztów związanych ze zwrotem błędnie oznakowanych towarów. Rośnie natomiast poziom zaufania do producentów. Szczególnie ważne jest to w branży spożywczej przy kontraktach z sieciami supermarketów przy eksporcie towarów poza granice kraju.

SYSTEM WIZYJNY

Zmniejsz ilość odpadów produkcyjnych poprzez System wizyjny Hitachi w połączeniu z legendarną drukarką małych znaków.

Wydajny system wizyjny

Prezentowane urządzenie sprawdzi się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i niewielkich firmach. Wynika to z bardzo dobrej wydajności, jaką wyróżniają się systemy wizyjne marki Hitachi. Umożliwiają one analizowanie aż 400 sztuk druku na minutę. W efekcie nawet prężnie działająca linia produkcyjna jest pod stałą, bezbłędną kontrolą. Do tego dochodzi pamięć zarejestrowanych nadruków wynosząca 240 pozycji, a także do 6 obszarów weryfikacji z maksymalnie 16 znakami, które mogą być nanoszone przez drukarki CIJ, laserowe i TTO, a nawet pieczątki (hot stamping).

Łatwa obsługa systemu wizyjnego

Głównym celem udostępnianego sprzętu jest automatyzacja procesów i eliminacja błędów ludzkich. W związku z tym system wizyjny działa niemal bezobsługowo. Wymaga jedynie ustawienia podstawowych parametrów pracy, by później samodzielnie weryfikować nadruki. Za jego niezawodność odpowiada też specjalna funkcja korekty oraz rozpoznawanie kursywy. By mieć pewność, że urządzenie jest właściwie eksploatowane, przeprowadzamy wśród twoich pracowników szybkie szkolenie z obsługi, które pozwoli dokładnie zaznajomić się z jego możliwościami.

Opcjonalne wyposażenie systemu wizyjnego

Proponujemy poszerzenie możliwości sprzętu przy pomocy zaawansowanych akcesoriów. System wizyjny da się wyposażyć np. w ekran dotykowy, który ułatwia obsługę. Przydatnym rozwiązaniem są też specjalistyczne soczewki o różnej średnicy czy opcjonalna kamera monochromatyczna lub kolorowa. Z przyjemnością doradzimy, które dodatki przydadzą się w twojej firmie.

Wsparcie techniczne systemów wizyjnych

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się też z dostępem do profesjonalnej pomocy w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu sprzętu. Działamy całodobowo, by zapewnić systemom wizyjnym pełną sprawność niezależnie od sytuacji. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego z łatwością znajdujemy najskuteczniejsze rozwiązania w jak najkrótszym czasie. Dowiedz się więcej o szczegółach współpracy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z przedstawicielami Hitmark.

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram