Sprawdź też
Hitmark Robotics

Przetwory mięsne i rybne

W zakładach zajmujących się produkcją i przetwórstwem mięsa i ryb panują specyficzne, trudne warunki. Praca w takim otoczeniu wymaga odpowiedniej konstrukcji maszyn, w tym drukarek do etykietowania wytwarzanych wyrobów. Właśnie takie wyposażenie dostarczamy naszym klientom. Bardzo dobrze znamy potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z tej branży i umiemy dostosować do nich oferowane rozwiązania. Gwarantujemy solidne wykonanie, wydajność i bezawaryjność pracy zakupionego sprzętu.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Przetwory mięsne i rybne

Sprawne etykietowanie produktów mięsnych i ryb nawet w trudnych warunkach

Jakie wyzwania stoją przed projektantami aplikacji dla zakładów produkujących oraz przetwarzających mięso i ryby? Do największych należy połączenie niskich temperatur z wysoką wilgotnością. Właśnie do takich warunków dostosowane są nasze drukarki przemysłowe, które zapewniają wyraźne i trwałe oznakowanie nawet w pomieszczeniach chłodniczych.

Oferujemy maszyny wykazujące odporność także na substancje stosowane w produkcji i przetwórstwie wyrobów mięsnych i owoców morza, w tym przede wszystkim sól i tłuszcze. O wytrzymałości sprzętów świadczy spełnianie standardów odpowiednich dla klasy IP55 i IP65.

Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w zakładach wykorzystujących różne typy i materiały wykonania opakowań – m.in.:

  • pojemniki z tworzyw sztucznych, np. kubki czy pudełka z plastiku,
  • szklane słoiki,
  • konserwy i puszki z metalu.

Tym, co wyróżnia nasze drukarki, jest wydajność idąca w parze z bezawaryjnością. W rezultacie możliwa staje się sprawna praca nawet w trybie dwudziestoczterogodzinnym, bez ryzyka kosztownych przestojów. W razie potrzeby klienci mogą liczyć na szkolenia z obsługi urządzeń oraz całodobowe wsparcie techniczne w czasie rzeczywistym.

Trwałe etykiety na produktach mięsnych i rybnych

Aby maksymalnie ograniczyć negatywne oddziaływanie soli na konstrukcje maszyny, używamy specjalnych oklein foliowych chroniących kluczowe podzespoły. Każdy model zaopatrujemy w mechanizmy i trwałe atramenty umożliwiające efektywne etykietowanie nawet na zatłuszczonej powierzchni. Tym samym opakowania znakowane przy użyciu naszego sprzętu zachowują swoje symbole przez długi czas – również wtedy, gdy są przechowywane w trudnych warunkach.

Wyróżniającą nasz zespół umiejętność dostarczania rozwiązań na miarę najwyższych standardów potwierdza współpraca z największymi przedsiębiorstwami z branży przetwórstwa i produkcji mięsa i ryb. Nasze drukarki pracują dla globalnych marek. Pozostajemy do dyspozycji przedsiębiorstw zainteresowanych inwestycją w przemysłowe urządzenia znakujące!

Typy opakowań

słoik dania gotowe
puszka karma dla zwierząt
konserwa rybna
tacka mięso/wędlina
opakowanie plastikowe śledzie

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram