Sprwadź też
Hitmark Robotics

Ekstruzja tworzyw sztucznych i gum

Strona główna » zastosowania » Ekstruzja tworzyw sztucznych i gum

Tworzywo sztuczne i nietypowe podłoża – dlaczego warto postawić na drukarki Hitachi?

Oferujemy wyłącznie technologie, które zostały przez nas szczegółowo sprawdzone w warunkach przemysłowych. Dobór odpowiedniego atramentu dla danej aplikacji i jego testy wykluczają ewentualne problemy ze ścieralnością i nietrzymaniem się oznakowania. Oszczędne drukarki marki Hitachi są urządzeniami bezawaryjnymi. Jednocześnie nie wymagają one częstej konserwacji, a tym samym zbędnego zaangażowania pracownika firmy, czy też serwisu Hitmark. Ich solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty pozwalają na ciągłość pracy ekstruderów bez zbędnych przestojów, minimalizując tym samym koszty znakowania produktów z tworzywa sztucznego.

Drukarki i oprogramowanie dopasowane do specyfiki branży

Części z kompozytów charakteryzują się różnorodnym składem, kolorem i sprężystością. Są wykonane z różnych materiałów, w tym polipropylenu, poliuretanów lub tworzywa ABS (kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego), a do tego niekiedy zawierają śliskie plastyfikatory i inne składniki utrudniające znakowanie.

Kolorowe i pigmentowe atramenty zapewniają duży kontrast na ciemnych opakowaniach i większą czytelność kodu, co jest istotne zarówno dla celów wewnętrznej kontroli produkcji, jak i śledzenia produktu po opuszczeniu zakładu. Znakowanie na tworzywach sztucznych od firmy Hitmark gwarantuje wysoką trwałość oznakowania, pozwalającą na identyfikację produktu przez cały okres jego eksploatacji.

Sektor przetwórstwa polipropylenu oraz innych kompozytów charakteryzują również wysoka temperatura, oraz elektrostatyka generowane przez esktrudery, oraz linie produkcyjne do produkcji plastiku. Warto uwzględnić również przestoje drukarki, która nie zawsze jest niezbędna czy nietrzymający się atrament zmywany przez alkohol. Nasze maszyny oraz tusze przystosowane są do pracy w takich warunkach, oferując maksymalną wydajność i niezawodność.

Możliwość nanoszenia znakowania:

 • numer partii oraz maszyny,
 • identyfikacja operatora i/lub zmiany
 • metry bieżące,
 • data produkcji,
 • znak CE,
 • kod QR lub data matrix z wymienionymi informacjami,
 • norma budowlana,
 • logo producenta.

Korzystając z drukarek Hitachi oraz dedykowanych atramentów, mogą Państwo bez żadnych problemów znakować m.in.: komponenty dla sektora automotive, rury, przewody, listwy, sprzęt medyczny, elementy urządzeń elektrycznych, opakowania, worki, budownictwo, profile oraz wiele innych produktów.

Rozwiązania dedykowane dla danego produktu

Drukarki mogą pracować w temperaturze otoczenia do +45°C, współpracując z tuszami do wysokich temperatur. Specjalny obieg powietrza niweluje ryzyko zapylenia.

Typy produktów

profile gumowe
elementy do automotive
taśmy gumowe do maszyn
uszczelki
tulejki

Poznaj naszą ofertę:

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl
Zadzwoń
022 7541013
Napisz
hitmark@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku ze złożonym zapytaniem lub zgłoszeniem przesłanym przez formularz kontaktowy. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem przed jej odwołaniem. Administratorem danych osobowych jest Hitmark Sp. z o.o., ul.Platynowa 3 05-090 Wypędy, NIP: 123 10 57 785

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram