Sprawdź też
Hitmark Robotics

Jaja od producenta – kompleksowa pomoc dla przedsiębiorców

Produkcja i kategorie jaj

W Hitmark dostarczamy wydajne urządzenia i akcesoria, dzięki którym produkcja i sortowanie jaj zyskuje na efektywności. Gwarantujemy skuteczność każdego rozwiązania i aktywnie uczestniczymy w każdym etapie implementacji. Jaja od producenta wykazują daleko idącą różnorodność, co wymusza opracowanie niestandardowych procedur. Specyfika produktu ujawnia się w nieregularnym kształcie, kruchości i obowiązku przestrzegania rygorystycznych norm dla żywności.

Udostępniamy możliwość precyzyjnego znakowania opakowania na jaja, które uwzględni rozmiar produktu, sposób chowu kur, kraj pochodzenia i dane producenta. Zapewniamy znakowanie na pojemniki zbiorcze do jaj w konfiguracjach 6/8/10/12. Systemy znakujące dedykujemy dla poszczególnych rozwiązań z osobna. Proponujemy czerwony atrament do znakowania jajek, gwarantujemy płynną komunikację z sortownicami MOBA Staalkat, integrujemy 6-metrowe przyłącza. U nas zyskasz wszystko, co niezbędne do poprawy wydajności na linii produkcyjnej.
H2 Opakowania na jaja

Opakowania na jaja

Precyzyjnie oznakowane opakowania na jaja z uwzględnieniem podziału na kategorie to podstawa bezpiecznej i rzetelnej dystrybucji. Cały proces rozpoczyna się od właściwego sortowania jajek, które następnie umieszcza się we właściwym pojemniku. Wykorzystujemy standaryzowany, przejrzysty system symboli: X-YY-AABBCCDD, gdzie:

  • X — oznaczenie chowu,
  • YY — oznaczenie kraju,
  • AA — kod województwa,
  • BB — kod powiatu,
  • CC — zakres działalności,
  • DD — kod fermy.

Bez względu na kategorie jaj, firma Hitmark dostarcza technologii na miarę oczekiwań. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu producentów jaj, którzy otrzymują od nas wsparcie techniczne i doradcze na wszystkich etapach wytwórczych. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z kompleksowej oferty znakowania opakowań do jaj oraz integracji urządzeń z maszynami sortującymi. Pomożemy podnieść efektywność i bezpieczeństwo Twojej produkcji i stworzymy korzystne środowisko do dalszego rozwoju.

Typy produktów

jajka
opakowanie jajka
paleta jajka

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram