Sprawdź też
Hitmark Robotics

Napoje

Znakowanie opakowań odgrywa niezwykle istotną rolę w produkcji napojów. Niezależnie od ich rodzaju konieczne jest prawidłowe oznaczenie – jakiekolwiek błędy na tym polu uniemożliwiają wprowadzenie wyrobu na rynek. Warto więc stosować wyłącznie profesjonalne, wydajne i bezpieczne maszyny, a tylko takie dostarczamy. Z nami można mieć pewność, że znakowanie będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z wymaganiami BHP oraz obowiązującymi przepisami prawa.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Napoje

Sprawne i bezpieczne znakowanie napojów

Wśród czynników mogących stanowić zagrożenie dla maszyn pracujących w zakładzie, w którym wytwarza się napoje, należy wymienić podwyższoną wilgotność. Konstrukcja drukarki wykorzystywanej w firmach z tej branży powinna więc uwzględniać ten aspekt. Równie istotne jest zadbanie o odporność na chemiczne środki dezynfekujące stosowane w przedsiębiorstwach z tego sektora. Wszystkie te wymagania spełniają oferowane przez nas urządzenia.

W zakładach produkujących napoje znakowanie najczęściej odbywa się na butelkach i puszkach. Wykorzystuje się w tym celu technologię nanoszenia kropli tuszu, które tworzą znaki. Ważna jest więc bezawaryjność używanego w tym celu sprzętu, ponieważ często podlega intensywnej eksploatacji. Wiemy o tym z doświadczenia, bo współpracujemy z globalnymi producentami. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w oznaczaniu soków, energetyków, wody, mleka, izotoników czy nektarów.

Niezawodne, trwałe i precyzyjne drukarki dla producentów napojów

Nasze drukarki stosowane w zakładach wytwarzających napoje są przystosowane do niewielkich odległości pomiędzy artykułami. Polecamy je do działania nawet przy dużych prędkościach i do opakowań transparentnych. Kluczowe znaczenie dla precyzyjnej i wydajnej pracy maszyn do znakowania w przedsiębiorstwach z tej branży ma prawidłowy wybór czujnika i zastosowanie grzebieni z nadmuchem, które pozwalają na pozbycie się kropel wody z butelek. Te kryteria spełniają urządzenia oferowane przez naszą firmę.

Zaopatrujemy zakłady wytwórcze i przetwórcze w maszyny umożliwiające płynną i wydajną produkcję. Wdrażamy rozwiązania, które minimalizują ryzyko przestojów, są łatwe w obsłudze i bezawaryjne w działaniu. W razie potrzeby integrujemy technologię ze stosowanymi w danej firmie rozlewaczkami. Każdą współpracę planujemy indywidualnie pod kątem specyficznych wymagań klienta. Nasze drukarki obsługują druk od dołu i na trawersie i nadają się do eksploatacji nawet w warunkach niskich temperatur. Zapraszamy do kontaktu!

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram