Sprawdź też
Hitmark Robotics

Piwo i alkohole

Jedną z branż, w której znakowanie odgrywa szczególnie istotną rolę, jest produkcja piwa, wina, wódki i innych butelkowanych alkoholi. Z doświadczenia i teorii doskonale znamy potrzeby przedsiębiorstw z tego sektora w zakresie skutecznego znakowania i potrafimy je spełnić. Nasze drukarki są dostosowane do wymogów produkcyjnych, związanych z BHP i wynikających z obowiązujących przepisów prawa dotyczących etykiet. Proponujemy rozwiązania łączące w sobie precyzję, trwałość i wydajność działania.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Piwo i alkohole

Precyzyjne etykietowanie piwa i innych alkoholi butelkowanych

Produkcja piwa i pozostałych napojów alkoholowych sprzedawanych w butelkach odbywa się przy podwyższonej wilgotności. Pracujące w zakładzie urządzenia muszą być dostosowane do tych specyficznych warunków. Mamy ich świadomość, dlatego możemy zaoferować drukarki, które spisują się znakomicie tam, gdzie panuje wilgoć. To zasługa m.in. zastosowania grzebieni z nadmuchem służących do usuwania kropel wody z butelkowanych produktów. Przekłada się to na trwałość nadruku nanoszonego przez nasze maszyny na te wyroby.

Innym kryterium, które powinny spełniać przemysłowe drukarki znakujące wykorzystywane w produkcji alkoholi, jest wysoka wydajność. Długotrwałe, bezawaryjne i sprawne działanie w trybie ciągłym okazuje się koniecznością w wielu zakładach, które działają całodobowo. Dostarczamy solidne i profesjonalne wyposażenie pracujące nawet z dużymi prędkościami, w których używa się atramentu przystosowanego do kontaktu z alkoholem, który jest odporny na zmywanie.

Gwarancja trwałego, profesjonalnego nadruku bezpośredniego na alkoholach

Nasze rozwiązania nadają się do zastosowania nawet w firmach, w których sięga się po wyjątkowo silne środki czyszczące. Służymy wsparciem również wówczas, gdy istnieje konieczność integracji drukarki z innymi urządzeniami zamontowanymi w zakładzie. Oferujemy wyposażenie wspomagające wydajność pracy, które jest ściśle dostosowane do procesów w danym przedsiębiorstwie. Istnieje możliwość zamówienia sprzętu obsługującego druk od dołu.

Tego, że potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających producentów piwa i alkoholi, dowodzi nasza współpraca z największymi markami z tej branży. W starannie dobrane maszyny zaopatrujemy zakłady z całej Polski. Warto się z nami skontaktować zawsze, gdy pojawia się potrzeba zamówienia wydajnych i precyzyjnych w działaniu przemysłowych drukarek znakujących do zastosowania w produkcji piwa, wina, wódki, whisky i innych butelkowanych alkoholi.

Typy opakowań

szklana butelka
butelka pet
karton
puszka

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram