Sprawdź też
Hitmark Robotics

Znakowanie opakowań szklanych

Strona główna » zastosowania » Opakowania szklane

Oferta dla branży opakowań szklanych

W naszym katalogu rozwiązań znajdują się m.in.: tusze pigmentowe używane do nanoszenia oznaczeń na szkle o różnych odcieniach dla lepszej widoczności, tusze przeznaczone do aplikacji na mokre powierzchnie oraz tusze zmywalne, mające zastosowanie przy butelkach zwrotnych oraz kegach. Warto również wspomnieć o specjalistycznym tuszu UV, który wspiera producentów napojów w walce z podróbkami ich produktów.

Nasze drukarki, współpracujące z szeroką gamą atramentów, doskonale sprawdzają się także do znakowania opakowań szklanych. Dążąc do zapewnienia maksymalnej wydajności, proponujemy urządzenia uwzględniające takie czynniki, jak m.in.:

 • trudne warunki środowiskowe,
 • trudność znakowania ze względu na przyczepność
 • drgania na linii produkcyjnej
 • małe odległości między produktami
 • wysokie temperatury,
 • masowa produkcja,

oraz wiele innych aspektów, m.in. zjawisko rosy na produkcie, ryzyko rozmycia nadruku w kontakcie z alkoholem, czy ryzyko zniekształconego nadruku. Nasze niezawodne, przystosowane do aplikacji na mokrych powierzchniach specjalistyczne tusze oraz zmywalne, to gwarancja precyzji, wysokiej jakości oraz trwałości znakowania.

Rozwiązania dedykowane dla danego produktu

Jako generalny dystrybutor dwudyszowych oraz szybkich drukarek w Polsce, zapewniamy:

 • szeroki wybór atramentów do znakowania opakowań szklanych,
 • tusze UV o różnej przyczepności,
 • atrament odporny na alkohol JP K-87,
 • eliminację drgań dzięki montażowi dysz na statywie,

Jakie typy znakowań na szkle umożliwiają drukarki Ink Jet?

Inwestując w drukarki od Hitmark, zyskują Państwo niezawodne urządzenia, pozwalające z doskonałą precyzją oraz szybkością nanosić m.in.: wszelkie znaki alfanumeryczne, logotypy, numery seryjne, daty produkcji oraz ważności, oraz wiele innych typów znakowań, np. kody QR lub Data Matrix z powyższymi informacjami.

Typy produktów

butelka wino/oliwa
słoik dania gotowe
słoiczek krem
buteleczka syrop

Poznaj naszą ofertę:

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram