Sprawdź też
Hitmark Robotics

Słodycze

Zanim słodkie ciastka, batony, czekoladki czy żelki tafią w do sklepów i w ręce konsumentów, muszą zostać odpowiednio opakowane i oznakowane. Za proces etykietowania odpowiadają drukarki przemysłowe, które w najlepszym wydaniu oferuje nasza firma. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu instalacji w zakładach produkujących słodycze nawet na bardzo dużą skalę i w trybie całodobowym. Stawiamy na wydajność, bezawaryjność i precyzję działania proponowanego wyposażenia, co pozwala nam sprostać na najwyższy wymaganiom klientów.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Słodycze

Drukarki do przemysłowego znakowania słodyczy

Doskonale znamy się na znakowaniu słodyczy w procesie produkcji i wiemy, jak dobrać, skonfigurować i zaprojektować drukarki przemysłowe pod kątem danego zakładu. Zdajemy sobie sprawę z warunków, w jakich one pracują, dlatego dostarczamy wyłącznie modele ściśle dostosowane do danego przedsiębiorstwa wytwarzającego słodycze. Jednym z potencjalnych zagrożeń dla urządzeń są wysokie temperatury, a innym cukier, który może uszkodzić kluczowe podzespoły maszyn drukujących.
Działamy w sposób elastyczny i proponujemy uniwersalne rozwiązania przeznaczone do etykietowania wielu rodzajów słodyczy w różnych opakowaniach. Oferujemy maszyny używane do znakowania m.in. cukierków i żelek na typu flow-packach, a także czekolad, delicji czy wafelków pakowanych za pomocą pakowaczek. Wszystkie dostarczane przez nas drukarki są przystosowane do działania w warunkach zapylenia i w razie potrzeby mogą pracować z dużymi prędkościami.

Drukarki przemysłowe do najtrudniejszych zadań

Przykładamy szczególną wagę do niezawodności dostarczanych urządzeń, których precyzja i jakość wykonania przekładają się na bezawaryjność. To niezwykle istotne w przypadku branży, w której produkcja często odbywa się w cyklu dwudziestoczterogodzinnym. Praca ciągła wymaga doskonałego przygotowania drukarek, z czego świetnie zdajemy sobie sprawę, dlatego sprzedajemy jedynie maksymalnie sprawne oraz odporne na awarie i zniszczenia wyposażenie.

Radzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami. Na naszą ofertę decydują się najwięksi i najbardziej rozpoznawalni producenci słodyczy w kraju. Proponowane urządzenia zdają egzamin wszędzie tam, gdzie potrzebne jest połączenie precyzji działania, bezusterkowości i wydajności. Zapewniamy ich projekt, montaż i serwis, a także szkolenie z ich obsługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa wytwarzające rozmaite słodkości!

Typy opakowań

opakowania foliowe chipsy/chrupki
kartoniki papierowe ciastka
saszetki mus
plastikowe pudełka lody
kubeczki lody

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram