Sprwadź też
Hitmark Robotics

Elementy metalowe

Strona główna » zastosowania » Elementy metalowe

Niezawodne znakowanie elementów z metalu

Metalowe części skrawane lub kształtowane mogą wymagać oznaczenia różnymi kodami dla zapewnienia identyfikacji w zakładzie, lub poza nim. Szukając optymalnych rozwiązań pod kątem różnych właściwości materiałów i trudności wynikających z danego zastosowania, można skorzystać na współpracy z partnerem dysponującym bogatą ofertą rozwiązań do znakowania oraz specjalistyczną wiedzą w dziedzinie integracji.

Hitmark jako autoryzowany dystrybutor i lider w segmencie nadruków przemysłowych, zapewnia Państwu dostęp do najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, umożliwiających wykonywanie oznaczeń służących do identyfikacji materiałów przez cały cykl ich eksploatacji.

Czym charakteryzuje się znakowanie metali w warunkach przemysłowych?

Technologia produkcji części metalowych takich jak arkusze blachy ma swoją unikalną specyfikę: znakowanie odbywa się w nieregularnych miejscach, często pod wpływem wysokich temperatur. Drukarki przemysłowe Ink Jet oraz specjalistyczne tusze, które dostarczamy zakładom zajmującym się obróbką metali, doskonale radzą sobie z oznaczaniem komponentów w tych wymagających warunkach. Oferujemy rozwiązania dedykowane dla danego sektora, w tym urządzenia wykonujące nadruki metodą od dołu, przystosowane do ciągłej pracy w temperaturze otoczenia do +45°C. Zastosowanie specjalnych grzebieni odprowadzających ładunek pozwala rozwiązać problem elektrostatyczności, a szeroki wybór atramentów odpornych na czynniki chemiczne pozwala na oznaczanie części produkowanych z różnorodnych tworzyw.

Przykładowe produkty oraz rodzaje znakowania

Drukarki przemysłowe, które dostarczamy na rynek, wykorzystują zaawansowane technologie znakowania, umożliwiając nanoszenie następujących znaków:

 • numery partii,
 • numery maszyny,
 • identyfikator operator,
 • metry bieżące materiału,
 • data produkcji,
 • kod QR lub data matrix z wymienionymi informacjami,
 • norma budowlana,
 • logo producenta,

oraz wielu innych symboli. Urządzenia, które proponujemy, sprawdzą się przy znakowaniu takich produktów jak: arkusze blachy, detale, listwy, profile, taśma blachy, blachodachówka, bramy, drzwi, puszki, rury oraz wiele innych.

Typy produktów

kapsle butelka
rurki metalowe
blachy
profile okienne

Hitmark – zaawansowane rozwiązania dla produkcji metali

Wszystkich Państwa, których zainteresowała nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz doradztwo w wyborze drukarek do nanoszenia znaków i najbardziej odpowiednich technologii znakowania metali. Z przyjemnością pomożemy dopasować idealne rozwiązania, uwzględniając specyfikę produkcji w Państwa firmie, warunki pracy oraz indywidualne wymogi linii produkcyjnych.

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl
Zadzwoń
022 7541013
Napisz
hitmark@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku ze złożonym zapytaniem lub zgłoszeniem przesłanym przez formularz kontaktowy. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania z prawem przed jej odwołaniem. Administratorem danych osobowych jest Hitmark Sp. z o.o., ul.Platynowa 3 05-090 Wypędy, NIP: 123 10 57 785

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram