Sprawdź też
Hitmark Robotics

Kosmetyczny

Wśród branż, w których wykorzystuje się nasze drukarki przemysłowe, znajduje się m.in. sektor kosmetyczny. Wspieramy małych, średnich i dużych producentów kremów, balsamów, płynów, podkładów, pudrów, mydeł, emulsji i innych kosmetyków. Nasze drukarki z powodzeniem znakują najróżniejsze opakowania, w których te wyroby są dostarczane. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem instalacji o wysokiej wydajności i niezawodności, dzięki czemu potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Kosmetyczny

Wysokiej jakości drukarki znakujące dla przemysłu kosmetycznego

Oferujemy maszyny przystosowane do znakowania na tubkach, folii, saszetkach, doypackach oraz innych opakowaniach szklanych, papierowych i wykonanych z tworzyw sztucznych. Poza kosmetykami nasze drukarki mogą etykietować również środki higieny, w tym artykuły przeznaczone dla dzieci. Aby nanoszone informacje zmienne etykiety były maksymalnie przyjazne dla organizmu, korzystamy ze specjalnego, niemekowego atramentu, który jest przystosowany do potrzeb alergików i wrażliwej skóry niemowlaków oraz noworodków.

Wielokrotnie zajmowaliśmy się opracowywaniem i wdrażaniem rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu kosmetycznego. Wiemy, jak sprostać wymaganiom nawet linii produkcyjnych, w których obrębie istnieje ograniczone miejsce na drukarkę. Równie dobrze radzimy sobie z projektowaniem technologii znakujących dla największych producentów w branży kosmetycznej. Nasza oferta jest wszechstronna, uniwersalna i na tyle bogata, że pozwala współpracować z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność o dowolnej skali.

Projekt i montaż drukarek dla przemysłu kosmetycznego

Warunki produkcji kosmetyków i środków higieny osobistej są przeważnie sterylne, jednak wyzwaniem dla urządzeń drukujących może być sama specyfika wyrobów. W wielu artykułach stosuje się bowiem tłuszcze i alkohole, które bywają problematyczne dla kluczowych podzespołów maszyn przemysłowych. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasz asortyment obejmuje wyłącznie wysoce odporne wyposażenie o klasie odporności IPS5 bądź IPS6.

Aby dobrać odpowiednie technologie i rozwiązania przystosowane do szczegółowych potrzeb produkcyjnych, przeprowadzamy dokładne testy i analizy. Na podstawie uzyskanych wyników możemy określić, które drukarki i rodzaje atramentów najlepiej nadają się do określonych wyrobów kosmetycznych powstających w danym zakładzie. Dostarczamy urządzenia wielu dobrze znanym markom. Z przyjemnością pomożemy każdemu, kto chce zlecić wdrożenie technologii znakujących w przemyśle kosmetycznym!

Typy opakowań

słoiczek krem
butelka szampon
woreczek płatki kosmetyczne/ patyczki kosmetyczne
słoiczek krem pieluchy
kartonik papierowy wkładki higieniczne

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram