Sprawdź też
Hitmark Robotics

Nadruki na puszkach

Znakowanie puszek – niezawodność od HITMARK

Znając specyfikę branży, wiemy, że w przypadku znakowania puszek warto stawiać na solidne urządzenia. Dostarczane przez nas maszyny posiadają obudowy ze stali nierdzewnej oraz odpowiednio wysokie klasy ochrony (IP55 lub IP65), chroniące podzespoły w przypadku zalania. Możliwość stosowania tuszów przeznaczonych do aplikacji na mokrych powierzchniach również jest ich wymiernym atutem.
Producenci napojów chętnie wykorzystują drukarki przemysłowe pracy ciągłej CIJ do oznakowywania swoich produktów. Tego typu maszyny mogą wykonywać nadruki na puszkach w różnych, nawet mało dostępnych miejscach, w zależności od indywidualnych potrzeb. Podobne rozwiązania wykorzystuje się w branży napojów do znakowania butelek.

Oznaczanie laserem na puszkach metalowych

W przypadku metalu urządzenie, które gwarantuje trwałość oznaczeń to laser CO2. Idealny do wykonywania małych nadruków na szybkich liniach. Konstrukcja głowicy lasera umożliwia zintegrowanie ze skomplikowanymi liniami. Laser jest łatwy w użyciu, co sprzyja oszczędności czasu podczas zmian ustawień, czy przezbrojenia.
Wybierając drukarki laserowe od HITMARK, mogą Państwo realizować następujące formy znakowania: data ważności, data produkcji, numer partii, numer maszyny, numer produktu, logo, znaki loteryjne, znak CE, kod QR lub Data Matrix z powyższymi informacjami, znaki alfanumeryczne.

Dlaczego warto postawić na HITMARK?

Wydajność i niezawodność

Linie rozlewnicze pracują z wydajnością nawet ponad 50 000 produktów na godzinę, wymagając przy tym bardzo niezawodnych oraz bezobsługowych rozwiązań w dziedzinie znakowania. Japońska jakość i ponad 35-letnie doświadczenie w projektowaniu drukarek ink-jet sprawiają, że drukarki do przemysłu rozlewniczego Hitachi idealnie nadają się do takich zastosowań.

Dlaczego warto postawić na HITMARK?

Minimalizacja przestojów

Przemysł rozlewniczy należy do jednych z najbardziej wymagających pod względem technicznym. Kluczową cechą dla klientów jest w tym przypadku niezawodność i precyzyjność drukarki dla przemysłu rozlewniczego, Hitachi osiągnęło to poprzez zastosowanie unikatowej dyszy, co przekłada się na minimalizację przestojów konserwacyjnych.

Dlaczego warto postawić na HITMARK?

Krótki czas schnięcia

Oferowane materiały eksploatacyjne cechują się minimalnym czasem schnięcia i wysokim kontrastem, dzięki czemu nadruki na puszkach i butelkach są estetyczne i trwałe. Oferowane materiały eksploatacyjne pozwalają na wykorzystanie ich przy znakowaniu butelek zwrotnych, gdzie specjalnie dobrany atrament można usuwać bez uszkodzenia podłoża w roztworze ługu.

Maksymalna wydajność znakowania puszek dzięki nowoczesnym rozwiązaniom

Projektowane nadruku z dbałością o najdrobniejszy detal urządzenia do znakowania atramentowego oraz laserowego sprawia, że puszki z nadrukami wyróżniają się:

  • ponadprzeciętną szybkością druku (do 10 m/s),
  • wysoką jakością znakowania dzięki niwelacji drgań (montaż dyszy na statywie),
  • łatwym czyszczeniem dyszy,
  • możliwością drukowania od dołu.

Typy produktów

puszka napój
puszka spray
puszka farba malarska/ bejca
puszka konserwa

Poznaj naszą ofertę:

Wsparcie i doradztwo na każdym etapie

Wszystkim naszym Klientom, którzy wybiorą urządzenia pozwalające oznaczać metalowe puszki zapewniamy: 5 lat gwarancji, wyższe wskaźniki OEE, całodobowy helpdesk oraz gwarantowane wznowienie znakowania do 48 godzin od zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu, służąc wiedzą, bogatym doświadczeniem oraz fachowym wsparciem w wyborze perfekcyjnie dopasowanych rozwiązań.

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram