Sprawdź też
Hitmark Robotics

Znakowanie opakowań zbiorczych

Strona główna » zastosowania » Opakowania zbiorcze

Opakowania zbiorcze kartonowe

Nowoczesne i wytrzymałe opakowania zbiorcze kartonowe zapewniają liczne zalety w kontekście aplikacji nadruków. Producenci mogą tu umieszczać duże oznaczenia i uzyskać tym samym doskonałą czytelność dla systemów automatycznej identyfikacji towaru na palecie.

Drukarki Hi-Resolution w parku maszynowym Hitmark odgrywają kluczową rolę w realizacji czytelnego znakowania. Rozwiązania do pakowania zbiorczego znajdują zastosowanie w przechowywaniu, magazynowaniu i logistyce towarów umieszczonych w kartonach jednostkowych. Przyczyn ich popularności należy upatrywać w prostej analizie ekonomicznej – magazynowanie oraz wysyłanie towaru w opakowaniach jednostkowych byłoby po prostu zbyt kosztowne. W jednym kartonie zbiorowym z dużymi oznaczeniami producenci mogą pomieścić nawet kilkadziesiąt opakowań jednostkowych.

W ramach działalności Hitmark czynimy transport produktów szybszym, prostszym i wygodniejszym. Nasze drukarki Hi-Resolution wykonują nadruki na opakowaniach przy dużej ilości złożonych informacji oraz zaawansowanych grafik. Gwarantujemy udostępnienie wydajnych metod automatycznego nanoszenia danych identyfikacyjnych na opakowaniach zbiorczych. Nasze oferta przyczynia się do przyspieszenia procesów logistycznych i przyjmuje formę dodatkowej reklamy.

Profesjonalne nadruki na opakowaniach dla przedsiębiorców produkcyjnych

Specyfika opisywanych tutaj usług plasuje je w kategoriach zastosowań przemysłowych. Zapylenie, drgania na linii i różnorodność powłok stawiają wiele wyzwań dla tradycyjnych systemów znakowań. My gwarantujemy dobranie odpowiedniej techniki nadruku do środowiska przemysłowego w firmie klienta. Opakowania zbiorowe charakteryzują się ogromną wagą i generują spore trudności przy optymalnym ustawianiu. Dlatego w Hitmark opracowaliśmy innowacyjną technikę druku dużych oznaczeń, która pozwala nam realizować zlecenia dla dowolnej partii wyrobów.

Proponujemy następujące rodzaje znakowania na kartonowych opakowaniach zbiorczych: pełne etykiety, znaki alfanumeryczne, logo/nazwa producenta, numer partii, numer maszyny, data/godzina produkcji, data ważności, kod kreskowy lub kod QR.

Znakujemy rozmaite typy opakowań kartonowych wsiąkliwych. Są to m.in. kartony zbiorcze szare, opakowania zbiorcze kolorowe, kredowane, worki, skrzynie drewniane. Zachęcamy do kontaktu z ekspertami Hitmark. Wspieramy każdego klienta przy dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy wydajny proces technologiczny i konkurencyjne ceny druku w wysokiej rozdzielczości.

Typy produktów

karton zbiorczy
skrzynia z tworzywa sztucznego/ drewniana
karton z okienkiem
worki z tworzywa sztucznego

Poznaj naszą ofertę:

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram