Sprawdź też
Hitmark Robotics

Budowlany

Przemysł budowlany należy do najbardziej wymagających spośród wszystkich branż, dla których dostarczamy drukarki. Wynika to z trudnych warunków, w jakich pracują maszyny w przedsiębiorstwach z tego sektora. Wszechobecny pył, duże zabrudzenie, często niskie bądź bardzo wysokie temperatury – sprawne działanie urządzeń w takim otoczeniu wymaga zastosowania właściwych rozwiązań. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i potrafimy je zaprojektować, a następnie wdrożyć w różnych zakładach specjalizujących się w produkcji budowlanej.
Zobacz więcej
Strona główna » branze » Budowlany

Drukarki do znakowania materiałów i narzędzi budowlanych

Jak radzimy sobie z drobinkami pyłu unoszącymi się w powietrzu, które mogłyby przedostać się do drukarki i uszkodzić jej głowicę bądź inne podzespoły? Aby je zneutralizować, wykorzystujemy mechanizm generowania „pozytywnego powietrza”. Z kolei w halach, w których panują wyjątkowo niskie temperatury, w razie konieczności montujemy maszyny wyposażone w specjalne osłony termiczne pomagające w utrzymaniu ciepła.

Zaufali nam producenci różnych materiałów i wyrobów budowlanych. W precyzyjne w działaniu, trwałe i niezawodne drukarki przemysłowe zaopatrujemy zakłady wytwarzające m.in. cement, kleje, płyty, gładzie, tynki czy rozmaite narzędzia. Służymy wsparciem niezależnie od tego, czy artykuły umieszcza się w workach, wiaderkach, czy jakichkolwiek innych opakowaniach. Nasze możliwości są na tyle szerokie, że pozwalają na dostarczenie wyposażenia dostosowanego nawet do najbardziej zaawansowanej produkcji.

Przemysłowe maszyny znakujące do zadań specjalnych

Wśród potencjalnych zagrożeń, z jakimi wiąże się zastosowanie drukarek w przemyśle budowlanym, można wymienić m.in. uszkodzenia związane z wagą niektórych produktów, np. worków z cementem. Jest ona na tyle duża, że uderzenie w głowicę mogłoby doprowadzić do jej uszkodzenia. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zidentyfikowanie tego ryzyka, a następnie zapobieżenie mu poprzez montaż specjalnych osłon chroniących ten kluczowy podzespół przed zniszczeniem. Solidne wykonanie z wytrzymałej stali sprawia, że doskonale spełniają swoje zadanie.

Dbamy o wydajność naszych drukarek, które cieszą się opiniami precyzyjnych, efektywnych i trwałych. Nadają się do całodobowego użytkowania przez 365 dni w roku, a przy tym wyróżniają się ekonomicznością pracy i zużywają niewielkie ilości rozpuszczalnika w stosunku do ofert konkurencji. O tym, że potrafimy podołać najbardziej wyśrubowanym kryteriom jakościowym, świadczy zaufanie, którym obdarzyły nas największe firmy przemysłu budowlanego w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

Typy opakowań

dachówka
płytka ceramiczna
worek cement/zaprawa/klej
wiaderko

Polecane produkty

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram