Sprawdź też
Hitmark Robotics

Jak działamy

Od 2005 roku jesteśmy związani głównie z japońskim koncernem Hitachi. Jako wyłączny dystrybutor drukarek dla przemysłu w technologii ink-jet i autoryzowany serwis drukarek CIJ jesteśmy liderem na polskim rynku. W 2015 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę produktową o drukarki wysokiej rozdzielczości HRP marki Tiflex. W kolejnych latach do naszego portfolio dołożyliśmy roboty przemysłowe marki Fanuc co sprawiło, że nasza oferta stała się bardziej rozbudowana i kompleksowa. Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań dla przemysłu w zakresie znakowania i pakowania, zapewniamy serwis urządzeń, systemy wizyjne i do monitorowania produkcji jak również jesteśmy wyłącznym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych.
Zobacz więcej
01

Badanie potrzeb

To dla nas kluczowe działanie niezbędne do określenia potrzeb i kryteriów jakimi kieruje się klient podczas wyboru dostawcy. Ponieważ zależy nam na dostarczeniu optymalnego rozwiązania, spełniającego oczekiwania naszych kontrahentów ta faza zawsze poprzedza przedstawienie dopasowanej oferty. Daje ona możliwość ustalenia szczegółów jak również zbadania specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym. Zwracamy szczególną uwagę na obszary, które można polepszyć i oferujemy w tym zakresie znaczący wzrost zadowolenia gwarantując najwyższą jakość produktów i usług.

02

Wizyta i ocena zakresu działań

Ponieważ zależy nam na budowaniu trwałych i opartych na wzajemnym szacunku relacji uważamy, że nic nie może zastąpić spotkania się na żywo. Wizyta ma na celu przede wszystkim zapoznanie się, przedstawienie marki, prezentację urządzeń oraz ich możliwości jak również budowanie relacji i zaufania. Podczas wizyty Handlowiec ma możliwość na własne oczy zapoznać się z rozwiązaniami jakie wykorzystuje na swoich liniach produkcyjnych klient. To pozwala na dopasowanie urządzeń do możliwości produkcyjnych panujących w zakładzie. Po wstępnej ocenie zakresu działań Handlowiec jest w stanie zaproponować dopasowane i szyte na miarę rozwiązania. Wspólnie z klientem ustala szczegóły wdrożenia i jego koszt.

03

Testy urządzenia

Jeśli Klient ma wątpliwości co do zasadności zastosowania technologii znakowania lub obawia się czy urządzenie Hitachi sprawdzi się na jego linii produkcyjnej, ma możliwość skorzystania z bezpłatnych testów. Dla pewności i pokazania potencjału proponujemy testy urządzeń na najbardziej obciążonej linii, z największą wydajnością i prędkością tak aby Klient nie miał żadnych wątpliwości co do możliwości urządzenia.

04

Oferta

Przygotowanie oferty następuję po wyrażeniu przez Klienta chęci współpracy, jest ona zawsze przygotowywana rzetelnie oraz zgodnie z ustaleniami. Jest ona dopracowana i dopasowana do potrzeb klienta, zawiera szczegółowy opis urządzenia oraz przedstawia wszystkie koszty. Kluczowe jest dla nas rzetelne podejście, które w dalszej współpracy przynosi korzyści dla obu stron, dlatego przedstawiając ofertę niczego nie ukrywamy.

05

Instalacja urządzeń oraz szkolenie z obsługi

Implementacje urządzeń poprzedza dokładna weryfikacja, która gwarantuje 100% sukces instalacji dzięki czemu przebiega ona szybko i sprawnie. Termin instalacji jest ustalany wspólnie z klientem dzięki czemu nie ma konieczności przerywania cyklu produkcyjnego. Każdorazowo podczas instalacji nowego urządzenia Klient ma zapewnione szkolenie dla swoich pracowników. Szkolenie pozwala na samodzielne użytkowanie urządzenia bez konieczności konsultacji z technikiem przy codziennej pracy. Znacznie ułatwia to użytkowanie i rutynowe procesy takie jak zmiana nadruków, ustawień drukarki czy uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.

06

Obsługa posprzedażowa

u nas zainteresowanie Klientem nie kończy się na zrealizowanej sprzedaży. Z naszymi kontrahentami tworzymy relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, relacje, która trwa lata. Dążymy do tego, aby nasi partnerzy mieli pewność i swobodę w kontakcie z nami o każdej porze dnia i nocy. Wiemy, że procesy produkcyjne to nie łatwy kawałek chleba dlatego chcemy być w tych procesach na bieżąco tak aby móc oferować najlepsze rozwiązania, które te procesy ułatwią. Klient, który rozpoczyna z nami współpracę staje się częścią naszego zespołu i jest traktowany jak nasz serdeczny przyjaciel, któremu nigdy nie odmówimy w potrzebie.

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram