Sprawdź też
Hitmark Robotics

Dlaczego warto stosować technologię HRP w przemyśle?

22 kwietnia, 2024

Prowadzisz zakład przemysłowy i poszukujesz sprawdzonych, niezawodnych oraz wydajnych rozwiązań do znakowania zbiorczych opakowań różnych produktów? Odpowiedzią na Twoją potrzebę może okazać się technologia HRP, którą wykorzystują nowoczesne drukarki marki Tiflex dostępne w ofercie naszej firmy Hitmark. Doskonale sprawdzają się w przemyśle dzięki swojej ponadprzeciętnej trwałości oraz precyzji działania. Usprawnią realizację procesu produkcyjnego i jednocześnie mają wiele innych zalet, które wymieniamy w artykule – sprawdź już teraz, dlaczego warto stosować te urządzenia!

Czym jest technologia HRP i jakie ma zastosowanie w przemyśle?

Rozwiązanie to stanowi innowacyjne podejście do znakowania różnego rodzaju powierzchni. Korzystając z tej technologii, można wykonywać nadruki nawet na wszystkich materiałach, które są porowate i nasiąkliwe, zyskując gwarancję ich trwałości.

HRP w przemyśle wykorzystuje się do drukowania na opakowaniach zbiorczych i jednostkowych różnych produktów m.in.:

  • dat,
  • tekstów, logotypów i innych grafik,
  • kodów kreskowych I kodów QR

Ważną zaletą tej technologii jest to, że gwarantuje ona wysoką rozdzielczość nadruków i tym samym doskonałą ich czytelność. Dostępne w naszej ofercie drukarki HRP Tiflex można wykorzystywać do znakowania zdecydowanej większości materiałów. Dzięki temu znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle i zyskują coraz większą popularność.

Stosowanie technologii HRP przynosi zakładom przemysłowym wiele korzyści!

Jeśli prowadzisz firmę związaną z przemysłem i znakujesz swoje produkty, inwestycja w drukarki marki Tiflex przyniesie Ci wiele korzyści. Głównie zalety technologii HRP to:

  • robienie nadruków bezpośrednio na opakowaniu – uwalniasz się od konieczności stosowania etykiet samoprzylepnych, oszczędzając pieniądze i przyspieszając znakowanie produktów, a więc jednocześnie zwiększając wydajność produkcji,
  • możliwość drukowania informacji na praktycznie każdym materiale wsiąkliwym – np. agrowłóknina, wszelkiego rodzaju materiały budowlane, palety z drewna lub tworzywa sztucznego czy papierowe worki,
  • ponadprzeciętna niezawodność – drukarki Tiflex powstają z najwyższej jakości podzespołów, mają solidną konstrukcję i są przystosowane do ciągłej pracy pod obciążeniem w trudnych warunkach przemysłowych.

Warto wspomnieć także o bezpieczeństwie procesu transportu lub sprzedaży materiałów oznakowanych z wykorzystaniem technologii HRP. Zaletą nadruków bezpośrednich jest ich trwałość, a wykonywanie ich eliminuje ryzyko uszkodzenia klasycznej etykiety (może być nieczytelna) lub jej odpadnięcia.

Drukarki marki Tiflex wykorzystujące technologię HRP są wyposażone w wiele akcesoriów!

Każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby względem znakowania produktów, co bierze pod uwagę producent tych urządzeń. W efekcie zaletą drukarek dla przemysłu marki Tiflex wykorzystujących technologię HRP jest również to, że sprzedawane są one wraz z wieloma elementami wyposażenia dodatkowego.

Zalicza się do nich m.in.:

  • skanery kodów kreskowych,
  • lampy alarmowe,
  • panele PC.

Użytkowanie takich urządzeń w przemyśle wiąże się z ich nieustannym narażaniem na duże obciążenia oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia. Z tego powodu atrament zastosowany w drukarkach typu HRP jest na bazie olejów, dzięki czemu nie zasycha on w głowicy urządzenia a to stanowi kolejną ich zaletę.

Zacznij stosować technologię HRP do znakowania w przemyśle – zamów drukarki od Hitmark!

Inwestycja w te urządzenia szybko się zwróci, gdyż dzięki nim zwiększysz wydajność pracy swojego przedsiębiorstwa oraz zoptymalizujesz koszty produkcji. Usprawnisz także proces identyfikacji produktów dzięki eliminacji niepewnych etykiet na rzecz trwałych nadruków bezpośrednich. Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety stosowania technologii HRP w przemyśle, skontaktuj się z naszą firmą Hitmark. Udzielimy informacji technicznych oraz odpowiemy na ewentualne pytania. Możemy także przygotować spersonalizowaną ofertę sprzedaży drukarek marki Tiflex, biorąc pod uwagę specyfikację działania Twojego zakładu przemysłowego oraz dostępny budżet!

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram