Sprawdź też
Hitmark Robotics

Drukarki wysokiej rozdzielczości HRP Tiflex

Zrezygnuj z etykiet na rzecz nadruku bezpośredniego i wznieś swoją produkcję na wyższy poziom. Do drukowania w wysokiej rozdzielczości nadruków takich jak tekst, logo, kody kreskowe lub kody 2D. HRP umożliwia trwałe znakowanie kartonów oraz wszelkich powierzchni wsiąkliwych,, gwarantując tym samym bezproblemową identyfikację opakowań zbiorczych.

Zobacz więcej
Strona główna » Drukarki wysokiej rozdzielczości HRP Tiflex

TECHNOLOGIA ZNAKOWANIA HRP Tiflex

Drukarki wysokiej rozdzielczości Tiflex przeznaczona jest dla przemysłu do znakowania powierzchni porowatych, nasiąkliwych takich jak: papier, karton, drewno i inne. Marka Tiflex buduje maszyny w oparciu m.in. o japońską technologię Seiko, która słynie w świecie ze swojej niezawodności oraz jakości. Opakowania zbiorcze mogą być znakowane informacjami stałymi lub zmiennymi (datą, tekstem, logotypem, grafikami, kodami kreskowymi: GS1 128, Data Matrix, QR kodami, etc.).Zastosowanie atramentu olejowego, wsiąkającego w strukturę materiału, zapewnia trwałość i odporność nadruku na ścieranie. Atrament nie zasycha w hydraulice drukarki, dzięki czemu urządzenie jest zawsze gotowe do druku.
Korzyści

Co zyskujesz dzięki drukarkom HRP Tiflex?

Nadruk bezpośredni
Usprawnienie procesu znakowania
Bezawaryjność
Oszczędność
Jakość
Bezpieczeństwo

Dlaczego warto stosować technologię HRP w przemyśle?

Usprawnienie procesu produkcji i minimalizacja liczby błędów popełnianych przy ręcznym nanoszeniu etykiet to główne korzyści wynikające z zastosowania technologii nadruku bezpośredniego. Dodatkową zaletą jest brak konieczności magazynowania opakowań kartonowych i wcześniej przygotowanych etykiet co znacznie wpływa na obniżenie całkowitych kosztów znakowania opakowań i wzrost czynnika OEE. Drukarki Tiflex świetnie sprawdzają się również przy znakowaniu palet. Warto zaznaczyć, że drukarki Tiflex zostały zatwierdzone przez stowarzyszenie EPAL jako preferowany dostawca atramentowego znakowania palet przy użyciu dedykowanej drukarki Tiflex HRP R4.

Dokumenty PDF do pobrania

Tiflex HRP

Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania w zakresie znakowania, umożliwiające efektywną produkcję. Wysoki stopień bezawaryjności, również w wymagających warunkach produkcyjnych, zapewnia trwałe znakowanie kartonów w wysokiej rozdzielczości. W związku z rosnącymi potrzebami umieszczania coraz większej ilości danych na kartonach, drukarki wysokiej rozdzielczości Tiflex umożliwiają elastyczne nadążanie za bieżącymi wymaganiami. Wyposażenie linii produkcyjnej w drukarkę wysokiej rozdzielczości Tiflex to nie tylko zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim możliwość zmiany nadruku tu i teraz, w przeciwieństwie do gotowych etykiet zamawianych w drukarniach.

Niezawodna drukarka do nadruku bezpośredniego na powierzchniach wsiąkliwych Tiflex

Jak szybko, skutecznie i niezawodnie przeprowadzić znakowanie produktów żywnościowych, materiałów budowlanych i innych towarów? Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw z różnych branż są drukarki dla przemysłu. Firma Hitmark dostarcza urządzenia znakujące marki Tiflex, które dzięki swej ergonomicznej budowie idealnie dopasowują się do możliwości przestrzennych na halach produkcyjnych. To pozwala zainstalować je nawet w przypadku najmniejszej dostępności powierzchni.

Drukarka HRP Tiflex jest przeznaczona do znakowania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki niej sprawnie i efektywnie oznakujesz:

- materiały budowlane, takie jak gąbki, płyty z wełny, bloczki betonowe,

- włókniny, np. agrowłókninę,

- drewno, w tym deski i europalety,

- opakowania wsiąkliwe, m.in. worki papierowe i tekturę.

Drukarka wysokiej rozdzielczości marki Tiflex umożliwia znakowanie opakowań zbiorczych informacjami stałymi lub zmiennymi. Pozwala na umieszczanie na pudełkach różnych dat, logotypów, tekstów, grafik oraz kodów kreskowych GS1 128, Data Matrix i QR w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zastosowaniu atramentu olejowego, który dobrze wsiąka w strukturę materiału, nadruk jest trwały i odporny na ścieranie. Atrament nie zasycha w hydraulice drukarki, co sprawia, że sprzęt jest zawsze gotowy do druku.

Stosowanie bezpośredniego nadruku pozwala zmniejszyć aż o 75% koszty eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi etykietami, co daje oszczędności nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie. Automatyka nadruku bezpośredniego pozwala ponadto zastąpić pracę ludzką, co zwiększa wydajność i eliminuje ryzyko błędu.

Prosta obsługa drukarki etykiet

Udostępniane przez nas urządzenia wyróżniają się prostotą użytkowania. Pomimo swojego zaawansowania, drukarki etykiet można w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb. Jest to możliwe dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika i ekranowi dotykowemu z systemem Windows 10. Do tego dochodzi szybka wymiana materiałów eksploatacyjnych. Aby drukowanie przemysłowe stało się jeszcze łatwiejsze, przeprowadzamy szkolenia z obsługi sprzętu. W efekcie nasi klienci zyskują pełną wiedzę na temat działania urządzeń.

Materiały eksploatacyjne drukarek etykiet

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi do poprawnego funkcjonowania sprzętu akcesoriami. Gdy tylko materiały eksploatacyjne ulegną wyczerpaniu, możesz szybko zamówić je za naszym pośrednictwem. Dzięki temu drukarka do drukowania etykiet będzie stale zaopatrzona w markowe produkty, które gwarantują jej prawidłowe działanie. Do wyboru jest kilka rodzajów atramentu o różnych parametrach i zastosowaniu. To wyjątkowe rozwiązania przemysłowe dopasowane do sprzętu Tiflex.

Wytrzymałe drukarki do drukowania w wysokiej rozdzielczości

Jedną z istotnych zalet francuskiej marki jest – obok wydajności – duża trwałość wszystkich komponentów wykorzystywanych przy produkcji urządzeń. Każda drukarka etykiety przechodzi poważne badania wytrzymałościowe na najwyższych obrotach. Dopiero po ich ukończeniu zostaje dopuszczona do sprzedaży. Podczas wdrażania rozwiązań z zakresu drukowania przemysłowego u klienta przeprowadzamy też własne testy na maksymalnie obciążanej linii, by przedstawić pełnię ich możliwości. Warto dodać, że sprzęt cechuje się klasą szczelności głowicy na poziomie IP42, a tabletu PC – IP65. Może więc pracować w każdych warunkach.

Opcje drukarek przemysłowych do etykiet

Każde urządzenie zostało wyposażone w komplet przydatnych akcesoriów, poszerzających ich możliwości. To m.in. przemysłowy panel PC, lampa alarmowa, czytnik kodów czy enkoder. Dają one kilka dodatkowych opcji obsługi drukarki HRP. Oprócz tego w zestawie znajdują się jeszcze materiały czyszczące, które pozwalają na profesjonalną i regularną konserwację urządzeń po drukowaniu.

Koszt zakupu drukarki do drukowania etykiet

Ze względu na spersonalizowaną ofertę stawiamy na indywidualny cennik. Wraz z klientem ustalamy szczegóły wdrożenia oraz jego koszt. Zależy od m.in. od tego, która drukarka przemysłowa do etykiet marki Tiflex jest potrzebna, a także ile ich potrzeba na danej linii technologicznej. To gwarantuje najlepszy stosunek ceny do jakości drukowania.

Pomoc w wyborze modelu drukarki etykiet

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami. Pomogą oni w ustaleniu optymalnych rozwiązań dla twojego przedsiębiorstwa oraz wskażą, które drukarki przemysłowe do etykiet sprawdzą się najlepiej w danym miejscu. Przy okazji odpowiedzą na każde pytanie związane z udostępnianymi technologiami. Dzięki temu zyskasz pewność, że drukowanie na potrzeby przedsiębiorstwa spełni wszelkie wymagania, włącznie ze zmniejszeniem kosztów eksploatacyjnych.

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram