Drukarki wysokiej rozdzielczości HRP Tiflex

Zrezygnuj z etykiet na rzecz nadruku bezpośredniego i wznieś swoją produkcję na wyższy poziom. Do drukowania w wysokiej rozdzielczości nadruków takich jak tekst, logo, kody kreskowe lub kody 2D. HRP umożliwia trwałe znakowanie kartonów oraz wszelkich powierzchni wsiąkliwych,, gwarantując tym samym bezproblemową identyfikację opakowań zbiorczych.

Zobacz więcej
Strona główna » Drukarki wysokiej rozdzielczości HRP Tiflex

TECHNOLOGIA ZNAKOWANIA HRP Tiflex

Drukarki wysokiej rozdzielczości Tiflex przeznaczona jest dla przemysłu do znakowania powierzchni porowatych, nasiąkliwych takich jak: papier, karton, drewno i inne. Marka Tiflex buduje maszyny w oparciu m.in. o japońską technologię Seiko, która słynie w świecie ze swojej niezawodności oraz jakości. Opakowania zbiorcze mogą być znakowane informacjami stałymi lub zmiennymi (datą, tekstem, logotypem, grafikami, kodami kreskowymi: GS1 128, Data Matrix, QR kodami, etc.).Zastosowanie atramentu olejowego, wsiąkającego w strukturę materiału, zapewnia trwałość i odporność nadruku na ścieranie. Atrament nie zasycha w hydraulice drukarki, dzięki czemu urządzenie jest zawsze gotowe do druku.
Korzyści

Co zyskujesz dzięki drukarkom HRP Tiflex?

Nadruk bezpośredni
Usprawnienie procesu znakowania
Bezawaryjność
Oszczędność
Jakość
Bezpieczeństwo

Dlaczego warto stosować technologię HRP w przemyśle?

Usprawnienie procesu produkcji i minimalizacja liczby błędów popełnianych przy ręcznym nanoszeniu etykiet to główne korzyści wynikające z zastosowania technologii nadruku bezpośredniego. Dodatkową zaletą jest brak konieczności magazynowania opakowań kartonowych i wcześniej przygotowanych etykiet co znacznie wpływa na obniżenie całkowitych kosztów znakowania opakowań i wzrost czynnika OEE. Drukarki Tiflex świetnie sprawdzają się również przy znakowaniu palet. Warto zaznaczyć, że drukarki Tiflex zostały zatwierdzone przez stowarzyszenie EPAL jako preferowany dostawca atramentowego znakowania palet przy użyciu dedykowanej drukarki Tiflex HRP R4.

Dokumenty PDF do pobrania

Tiflex HRP

Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania w zakresie znakowania, umożliwiające efektywną produkcję. Wysoki stopień bezawaryjności, również w wymagających warunkach produkcyjnych, zapewnia trwałe znakowanie kartonów w wysokiej rozdzielczości. W związku z rosnącymi potrzebami umieszczania coraz większej ilości danych na kartonach, drukarki wysokiej rozdzielczości Tiflex umożliwiają elastyczne nadążanie za bieżącymi wymaganiami. Wyposażenie linii produkcyjnej w drukarkę wysokiej rozdzielczości Tiflex to nie tylko zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, ale przede wszystkim możliwość zmiany nadruku tu i teraz, w przeciwieństwie do gotowych etykiet zamawianych w drukarniach.

Niezawodna drukarka do nadruku bezpośredniego na powierzchniach wsiąkliwych Tiflex

Jak szybko, skutecznie i niezawodnie przeprowadzić znakowanie produktów żywnościowych, materiałów budowlanych i innych towarów? Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw z różnych branż są drukarki dla przemysłu. Firma Hitmark dostarcza urządzenia znakujące marki Tiflex, które dzięki swej ergonomicznej budowie idealnie dopasowują się do możliwości przestrzennych na halach produkcyjnych. To pozwala zainstalować je nawet w przypadku najmniejszej dostępności powierzchni.

Drukarka HRP Tiflex jest przeznaczona do znakowania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki niej sprawnie i efektywnie oznakujesz:

- materiały budowlane, takie jak gąbki, płyty z wełny, bloczki betonowe,

- włókniny, np. agrowłókninę,

- drewno, w tym deski i europalety,

- opakowania wsiąkliwe, m.in. worki papierowe i tekturę.

Drukarka wysokiej rozdzielczości marki Tiflex umożliwia znakowanie opakowań zbiorczych informacjami stałymi lub zmiennymi. Pozwala na umieszczanie na pudełkach różnych dat, logotypów, tekstów, grafik oraz kodów kreskowych GS1 128, Data Matrix i QR w wysokiej rozdzielczości. Dzięki zastosowaniu atramentu olejowego, który dobrze wsiąka w strukturę materiału, nadruk jest trwały i odporny na ścieranie. Atrament nie zasycha w hydraulice drukarki, co sprawia, że sprzęt jest zawsze gotowy do druku.

Stosowanie bezpośredniego nadruku pozwala zmniejszyć aż o 75% koszty eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi etykietami, co daje oszczędności nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie. Automatyka nadruku bezpośredniego pozwala ponadto zastąpić pracę ludzką, co zwiększa wydajność i eliminuje ryzyko błędu.

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram