Sprawdź też
Hitmark Robotics

Znakowanie na opakowaniach papierowych i kartonowych

Strona główna » zastosowania » Opakowania papierowe i kartonowe

Laser do znakowania kartoników powlekanych

Opakowania papierowe i kartonowe prezentują szereg wyzwań na etapie znakowania. Drgania na linii wytwórczej, zapylenie – oto niektóre z przykładów okoliczności, jakie wymuszają wybór rozwiązań dedykowanych dla konkretnego produktu.

W Hitmark technologia laserowa osiąga nową jakość w codziennym zastosowaniu. W przypadku kartoników powlekanych farbą lakierowaną dokonujemy wypalenia górnej warstwy farby na produkcie, co powoduje uzyskanie dobrego kontrastu. Nadruk laserowy charakteryzuje się większym polem znakowania niż w technologii  ink jet oraz poprawioną odpornością na warunki zewnętrzne. Farba termoaktywna podlega kontrolowanemu odbarwieniu pod wpływem temperatury, co przekłada się na doskonałą efektywność i klarowność znakowania.

Technologia HRP do kartonów niepowlekanych i nielakierowanych

Pomagamy wznieść proces identyfikacji towaru na nowy poziom wydajności. Tworzymy rozwiązania dedykowane dla poszczególnych materiałów i opakowań. Do znakowania kartonów niepowlekanych i nielakierowanych, czyli z tak zwaną powierzchnią wsiąkliwą, idealnie sprawdza się drukarka wysokiej rozdzielczości HRP Tiflex. Bezpośredni nadruk na zewnętrznej powłoce opakowania ogranicza wydatki, jakie pociągają ze sobą tradycyjne naklejane etykiety.

Zastosowanie proponowanych tu rozwiązań obejmuje kartony zbiorcze i jednostkowe do przechowywania i transportu wyrobów tytoniowych, kubków czy pełnej gamy produktów spożywczych (ryż, kasza, makaron itd.). Technologia ink jet służy przedsiębiorcom na drodze do poprawy wydajności i automatyzacji systemów znakowania.

Sprawdź naszą ofertę dla opakowań z kartoników powlekanych. Wspieramy każdego klienta na etapie selekcji właściwej technologii i realizujemy zlecenia z najwyższą dokładnością.

Typy produktów

worek mąka/ kasza
kubek papierowy
opakowanie jajka
karton sok

Poznaj naszą ofertę:

Autor

Izabela Patro
Tak to ja jestem odpowiedzialna za to co tu się dzieje. Piszę treści, opracowuję grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, aby nasz przekaz był użyteczny, przystępny i przyjemny dla odbiorcy. Jeśli chcesz to skontaktuj się ze mną po dodatkowe materiały. Zostawiam swoje dane kontaktowe, śmiało! +48 887 056 800, ipatro@hitmark.pl

Formularz kontaktowy

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram